Tарас Шевченко: Життя та творчість
Значимість творчості Тараса Шевченка для становлення та подальшого розвитку усієї української культури важко переоцінити. Поезія Шевченка стала формотворчим етапом у розвитку української літературної мови. Шевченко здійснив її синтез з живою народною мовою, збагатив можливості українського художнього слова. Його творчість відкрила новий етап у розвитку як естетичного, так й соціального мислення українського народу, стверджуючі ідеали гуманізму, волелюбства та гідності.
Шевченкова спадщина й досі залишається могутнім чинником української культури. Не одне покоління українських митців зверталося й буде звертатися до його творчості, черпати натхнення з цього чистого першоджерела, звірятися мов з еталоном творчого накалу, потужної простоти та щирості у мистецтві.
Метою цього проекту є популяризація творчості Тараса Шевченка, представлення літературно-художньої спадщини митця у всій її багатогранності.
У збірник увійшли:
— більш як 200 поезій та літературних творів поета;
— 100 гравюр, малюнків та малярських робіт з можливістю їх хронологічного відбору;
— біографічній опис.
-Зроблена спроба відтворити "живий" образ Поета по матеріалах найбільш відомих кінотворів українських митців, присвячених Тарасу Шевченку.

format: ISO 454 MBЗавантажити

http://www.hurtom.com/torrents/forum/download.php?id=2517&sid=ec557516a5f7df5a54b7d59cf61266f2


Создан 26 авг 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником